Roześmiana Logopedia Jak zostać Mistrzem Słowa Kompendium II tomy - Edukacja domowa dla każdego

Przejdź do treści

Menu główne:

Publikacje tytuły
Roześmianą Logopedię napisałam dla mojego kilkuletniego syna, który potrzebuje, jak wiele dzieci w jego wieku, pomocy logopedycznej w nauce wyraźnego mówienia. Dla Twojego dziecka, które ma podobne potrzeby, jak mój syn i podobny, zerowy brak wyrozumiałości dla nudy w jakiejkolwiek formie. Tymczasem ćwiczenia, które po zajęciach w gabinecie logopedycznym dostawaliśmy do powtarzania w domu były bardzo monotonne.
Nie lubię się nudzić.
- Mamo, napisz książkę do logopedii -  wymyślił mój starszy syn Kuba. - Piszesz książki o nas, o edukacji domowej i o Unii Europejskiej, napisz coś, co będzie rozśmieszać mojego brata i inne małe dzieci. I coś, co zainteresuje ciebie – dodał z przekonaniem.
    
Powstająca podczas naszych zabaw logopedycznych książka tak się rozrosła, że dla wygodny korzystania z niej została podzielona na dwa tomy. Znajdziesz tutaj setki absurdalnych skojarzeń, ułatwiających dziecku zapamiętywanie i rozwijające jego wyobraźnię, tysiące  wybranych słów do wyboru podczas ćwiczeń, różnorodne propozycje trenowania wybranej głoski w wyrazach, wyrażeniach, zdaniach i opowiadaniach. Roześmiana logopedia zawiera bardzo dużo sposobów osiągnięcia celu: radości Twojego dziecka z wyraźnego mówienia.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego