Roześmiana Logopedia Kompendium dla Rodziców! - Edukacja domowa dla każdego

Przejdź do treści

Menu główne:

Logopedia
    
Roześmianą Logopedię napisałam dla mojego kilkuletniego syna, który potrzebuje, jak wiele dzieci w jego wieku, pomocy logopedycznej w nauce wyraźnego mówienia. Dla Twojego dziecka, które ma podobne potrzeby, jak mój syn i podobny, zerowy brak wyrozumiałości dla nudy w jakiejkolwiek formie. Tymczasem ćwiczenia, które po zajęciach w gabinecie logopedycznym dostawaliśmy do powtarzania w domu były bardzo monotonne.
Nie lubię się nudzić.
- Mamo, napisz książkę do logopedii -  wymyślił mój starszy syn Kuba. - Piszesz książki o nas, o edukacji domowej i o Unii Europejskiej, napisz coś, co będzie rozśmieszać mojego brata i inne małe dzieci. I coś, co zainteresuje ciebie – dodał z przekonaniem.
Pracując codziennie z synem nad jego wymową zaczęłam bawić się słowami: wymyślać zwariowane, absurdalne historyjki, które nie były do końca logiczne, ale działały na wyobraźnię. I pozwalały się dobrze bawić każdego dnia.

Roześmiana Logopedia powstała zatem z  dużej ilości śmiechu, wyobraźni     i zabawy. Została napisana po to, aby szybko zaciekawić Małego Człowieka i pokazać, jak PIĘKNIE JEST MÓWIĆ WYRAŹNIE.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego